15.–16. ČERVENCE 2019, OSTRAVA, ČESKÁ REPUBLIKA

6. ROČNÍK MEZINÁRODNÍ HUDEBNÍ KONFERENCE S SHOWCASOVÝM FESTIVALEM, ZAMĚŘENÉ NA HUDBU STŘEDNÍ A VÝCHODNÍ EVROPY.

Partnery pro výběr zahraničních umělců jsou Katowice Město – zahrad (Polsko), World Music From Slovakia (Slovensko), Hangvető (Maďarsko).

 • Connector.

  kvalitní hudba

  Před odborníky a hosty z celého světa se na koncertech představují hudebníci z jednotlivých zemí, prezentující kvalitní a přesahovou hudbu ze scény world music, folku, jazzu a nové akustické hudby. Nejlepší skupině odborníci udělují Cenu Czech Music Crossroads.

 • Connector.

  panelové diskuse

  Součástí akce je konference s prezentacemi i panelovými diskusemi za účasti odborníků z celého světa a interaktivní workshopy zaměřené na praktické rady hudebníkům. Czech Music Crossroads je akce otevřená pro hudebníky, promotéry, festivalové organizátory, hudební publicisty všech žánrů a širokou veřejnost.

 • Connector.

  speed meeting

  Osobní konzultace s odborníky, kteří vám poradí se strategií i dalším uměleckým růstem. Ideální šance nabídnout nahrávky i materiály, oslovit partnery, vyměnit si kontakty.

 • Connector.

  organizátoři

  Organizátorem akce je prestižní multižánrový festival Colours of Ostrava.

 • Connector.

  unikátní areál

  Czech Music Crossroads probíhá v historickém industriálním areálu ostravských Dolních Vítkovic. Unikátní prostředí národní kulturní památky poskytuje akci jedinečnou atmosféru.

Share this Post