czech music crossroads 2017

hudba od baltu po dunaj
17.–18. července 2017, Ostrava, Česká republika

4. ROČNÍK MEZINÁRODNÍ HUDEBNÍ KONFERENCE S SHOWCASOVÝM FESTIVALEM, ZAMĚŘENÉ NA HUDBU STŘEDNÍ A VÝCHODNÍ EVROPY.


Crossroads roste. Jsme rádi, že v roce 2016 se k umělcům z České republiky, Slovenska a Polska připojili i hudebníci z Maďarska. Hudba s maďarskými kořeny je nadčasová, což se potvrdilo i na WOMEXu, který se v roce 2015 poprvé přesunul mimo západní Evropu – do hlavního města Maďarska. Naši kolegové z Budapešti se zároveň stali partnery Czech Music Crossroads.

MEZINÁRODNÍ SHOWCASOVÝ FESTIVAL PŘEDSTAVUJÍCÍ TO NEJLEPŠÍ Z ČESKÉ REPUBLIKY, SLOVENSKA, POLSKA A MAĎARSKA.

Partnery pro výběr zahraničních umělců jsou Katowice Město – zahrad (Polsko), Amity Civic Association / World Music From Slovakia (Slovensko), Hangvető Zenei Terjesztő Társulás (Maďarsko).


 • Connector.

  kvalitní hudba

  Před odborníky a hosty z celého světa se na koncertech představí hudebníci z jednotlivých zemí, prezentující kvalitní a přesahovou hudbu ze scény world music, folku, jazzu a nové akustické hudby. Nejlepší skupině odborníci udělí Cenu Czech Music Crossroads.

 • Connector.

  panelové diskuse

  Součástí akce jsou panelové diskuse, workshopy a speed dating.
  Czech Music Crossroads je akce otevřená pro hudebníky, promotéry, festivalové organizátory, hudební publicisty a širokou veřejnost.

 • Connector.

  Organizátoři

  Organizátorem je prestižní multižánrový festival Colours of Ostrava za finanční podpory Ministerstva kultury, statutárního města Ostravy a ve spolupráci s Moravskoslezským krajem.

CZECH MUSIC CROSSROADS 2016
 ZDE >>>

Share this Post