Czech Music Crossroads rozšiřuje svůj záběr o elektronickou scénu!
16.–17. července 2018, Důl Hlubina, Dolní oblast Vítkovice, Ostrava

Mezinárodní hudební konference a showcase festival Czech Music Crossroads v roce 2018 poprvé nabídne svou novou žánrovou odnož s paralelním programem pod názvem Electronic Mission. Cílem Electronic Mission při je svést dohromady české a zahraniční aktéry elektronické hudební scény a vytvořit podmínky pro diskusi, sdílení zkušeností, znalostí a dovedností i prezentaci lokální progresivní elektronické tvorby, která má potenciál překročit hranice nebo se jí to již daří.

Electronic Mission bude příležitostí k navázání spolupráce nejen se zahraničím, ale i v rámci lokální scény, které zatím nebyla věnována dostatečná pozornost jako celku. První ročník si klade za úkol scénu zmapovat, reflektovat, rozvíjet a propojovat. Chce také poukázat na to, že elektronická hudba není zdaleka jen o klubech a zábavě.

Představí se jak hudební tvůrci, tak řada kolektivů, angažovaných projektů a odborníků, kteří na lokální scéně působí. Program nabídne přednášky, diskuse a workshopy určené hudebníkům, promotérům, manažerům, agentům, pedagogům a hudebním publicistům.

Součástí Electronic Mission bude noční showcase festival. 
Chcete se se svým projektem představit českým a zahraničním profesionálům? Více >>ZDE

Registrovat se na Czech Music Crossroads Electronic Mission bude možné od 1.dubna 2018 >>>ZDE

Program konference >>>ZDE