MAPA AREÁLU

Mapu areálu Czech Music Crossroads najdete ZDE.

CESTA DO OSTRAVY

Ostrava je snadno dosažitelná vlakem, autobusem, autem i letadlem.

Letadlem
Nejbližší letiště je Ostrava-Mošnov. Blíže se letadlem nedostanete. Z letišť Praha, Katowice nebo Vídeň je nejvhodnější využít vlakové spojení. Nutný přesun z letiště na hlavní vlaková nádraží.

Autobusem
Jeďte nejlépe na Ústřední autobusové nádraží, jež je od centra města i areálu, ve kterém je konferenční sál, vzdálené asi 500 metrů.

Vlakem
Hlavní cílovou stanicí dálkových vlaků je Ostrava-hlavní nádraží, odkud je možné do centra města i do Dolu Hlubina dojet ostravskou MHD (tramvaj č.1,2). Vystupte na stanici Hlubina.

UBYTOVÁNÍ V OSTRAVĚ

Můžete využít širokou nabídku ubytování v různých cenových kategoriích přímo v Ostravě. Přehled ubytovacích zařízení najdete ZDE.

GASTRONOMIE

Tipy na restaurace a kavárny najdete ZDE.

NÁKUPY

Ostrava je nákupním centrem kraje. Nachází se zde malé specializované obchůdky, ale i hypermarkety a obchodní galerie, kde pod jednou střechou naleznete vše co hledáte. Seznam nákupních domů najdete ZDE.

CO NAVŠTÍVIT

Ostrava nabízí široké možnosti dalšího vyžití. Ve městě i jeho okolí najdete řadu technických památek, galerií a muzeí či architektonických skvostů. Inspirovat se můžete ZDE.

ORIENTAČNÍ MAPA MĚSTA

>>> ZDE.