CHCETE SE ZÚČASTNIT CZECH MUSIC CROSSROADS?

Registrace nebo akreditace zahrnuje účast na kompletním programu zahrnujícím konferenci, workshopy, speed dating a showcase koncerty v rámci Crossroads i Electronic Mission. Stačí se zaregistrovat prostřednictvím přiloženého formuláře a zaplatit konferenční poplatek ve výši 750,- Kč na oba dny, na jeden den pak 400,- Kč.

V ceně poplatku jsou zahrnuty konferenční materiály, CD sampler kapel vybraných pro showcase letošních Crossroads, občerstvení a obědy na oba dny.

Studenti a akademičtí pracovníci mají 20% slevu (u vstupu je potřeba se prokázat průkazem ISIC, ITIC nebo jiným dokladem, potvrzujícím studium či pedagogickou činnost). Registrace bude probíhat od 1. dubna do 6. července 2018.

Důležité!

Workshopy a přednášky Electronic Mission jsou primárně určeny účastníkům, kteří se zaregistrují na Electronic Mission – ostatním účastníkům konference bude umožněno přihlásit se v případě, že kapacita nebude naplněna, a budou o tom informováni emailem. Showcase koncerty Electronic Mission jsou bez omezení kapacity.