Ivan Duran
Producent, hudebník a ředitel Stonetree Records.

Ivan Duran, producent a hudebník ověnčený mnoha cenami působí v posledních 15 letech ve střední Americe a v karibské oblasti, konkrétně v Belize, kde produkuje a vydává množství působivých titulů pod svou vlastní značkou Stonetree Records, která má v regionu jméno jako významné nezávislé nahrávací studio a vydavatelský label. Do dnešní doby vyprodukoval více než 40 alb, z nichž mnoha se dostalo pozitivních ocenění mezinárodní kritiky. Duran konkrétně představil světu hudbu národnostní skupiny Garifuna a umělce jako Aurelio a Andy Palacio & The Garifuna Collective, kteří obdrželi spolu s již zesnulým Andy Palaciem prestižní cenu WOMEX za svou práci na albu Watina, které se dostalo na vrcholná místa žebříčků a firmou Amazon.com bylo vyhodnoceno jako nejlepší album World Music všech dob.

Od roku 2011 Duran, který dnes přebývá i v Montrealu, předává své zkušenosti mezinárodním umělcům sdílejícím jeho vizi nové světové hudby či world music, která posouvá hranice tradičních hudebních stylů a nově objevuje tradiční žánry. Pro Drew Gonsalese vyprodukoval celosvětově vydaný projekt skupiny Kobo Town, kterému se dostalo vynikajícího hodnocení, dosáhl na 1. místo ve World Music Charts Europe, na 5. příčku v US Billboard Reggae Charts, na 1. příčku v Canadian College Radio Charts, byl uveden v širším seznamu cen Polaris a nominován na kanadskou cenu Juno.

V roce 2012 Ivan vyprodukoval pro kanadského zpěváka a skladatele Danny Mechala a jeho Garifuna Collective průlomové album s názvem Black Birds Dancing Over Me nominované na cenu Juno.

V roce 2015 produkoval pro Calypso Rose kladně hodnocené album Far From Home, kde spolupracoval s Manu Chao a s frontmanem projektu Kobo Town Drew Gonsalvesem. Album se umístilo na předních místech prodejních žebříčků ve Francii a v září 2016 bylo vyhlášeno zlatým.