Marieke Meischke

Marieke se v hudebním průmyslu pohybuje již více než 25 let jako booking agentka, tour managerka, festivalová producentka, festivalová ředitelka, učitelka a textařka. Hudbu vnímá jako spojení, komunikaci, spolupráci a výměnu energií. Cílem je pro ni správný umělec ve správný čas na správné scéně předávající veřejnosti jádro svého příběhu. Také proto ji baví vést mladé hudebníky a studenty na jejich dlouhé a klikaté cestě v profesionálním hudebním světě.

V minulosti Marieke vedla eklektický hudební festival FlatFest a aktuálně dává nový směr festivalu So What’s Next?.

Sobota 21. 5. 11.30-12.30
WORKSHOP: JAK PSÁT SVŮJ PŘÍBĚH

Jsi muzikant, textař, básník, bavič nebo třeba vypravěč pohádek před spaním? Máš někdy pocit, že si múza vzala dovolenou? Poznej tvůrčí fígle světových autorů v hravém workshopu „Jak psát svůj příběh aneb Jak 10 minut psaní dokáže nastartovat inspiraci na celé hodiny.“

O čem píšeš, zpíváš nebo hraješ? Co tě inspiruje? Co chceš světu říct a proč?

Úspěšná nizozemská hudební producentka, textařka a lektorka Marieke Meischke posune během workshopu tvůj kreativní potenciál o úroveň výš. Budeme psát, mluvit, poslouchat a odkrývat tvoje téma. Najdeš způsob, jak ho sdělit publiku všemi smysly. Objev jádro svého příběhu. Improvizace v tobě probudí vypravěče!