Willi Klopottek
(Lucembursko)
mezinárodně respektovaný hudební publicista

Giuseppe Fisicaro
(Itálie)
ředitel digitální společnosti THEWEBENGINE

Marija Vitas
(Srbsko)
etnomuzikoložka, dramaturgyně festivalu festival Todo Mundo

Koen ter Heegde
(Nizozemsko)
kurátor festivalu Welcome to the Village a promotér ve WORM Rotterdam a OCCII Amsterdam

Jordi Fosas
(Španělsko)
umělecký ředitel Fira Mediterrània de Manresa

Zlata Holušová
(Česko)
ředitelka festivalu Colours of Ostrava

Martyna Markowska
(Polsko)
umělecká ředitelka Katowice JazzArt Festival a World Music Festival Sound Gardens

Petr Dorůžka
(Česko)
mezinárodně uznávaný
odborník
na world music

Martin Noga
(Slovensko)
promotér
a hudebník

Jiří Moravčík
(Česko)
hudební publicista, dramaturg, Colours of Ostrava

Petra Hradilová
(Česko)
výkonná ředitelka Czech Music Crossroads

Márton Náray
(Česko)
Ředitel Czech Music Office

Milan Cimfe
(Česko)
hudebník, producent a zvukový technik

Michal Schmidt
(Česko)
dramaturg festivalu Folkové prázdniny

Michal Pařízek
(Česko)
šéfredaktor magazínu Full Moon, člen dramaturgické rady SoudCzech

Vladimír Potančok
(Slovensko)
hudební publicista

Juliana Volož
(Estonsko)
zakladatelka a ředitelka agentury JV-Promotion

Bojan Djordjević
(Srbsko)
promotér, manažer, hudební publicista a člen panelu World Music Charts Europe

Dojrana Prokopieva
(Slovinsko)
manažerka a vedoucí produkce festivalu Druga Godba

Peter Guschelbauer
(Rakousko)
Prezident společnosti
Sounddesign Austria

Milan Tesař
(Česko)
hudební publicista, Radio Proglas

Anna Mašátová
(Česko)
hudební publicistka, historička umění

Přemysl Štěpánek
(Česko)
PR manažer
vydavatelství Indies Scope

Agnieszka Matecka
(Polsko)
hudební publicistka, koordinátorka Mezinárodního festivalu lidové hudby Mikołajki Folkowe

Barbara Kuzub-Samosiuk
(Polsko)
ředitelka Mezinárodního festivalu Czeremcha mnoha kultur a národů

Bożena Szota
(Polsko)
koordinátorka a producentka programu Ethno Port Festival

Dušan Svíba
(Česko)
booking agent Earth Music, umělecký ředitel festivalu Colour Meeting

Filip Košťálek
(Česko)
produkční a booking agent festivalu Colours of Ostrava

Jana Heřmánková
(Česko)
výkonná ředitelka T Servis

Jiří Pilip
(Česko)
ministerský rada, Ministerstvo kuktury ČR

Marek Vohralík
(Česko)
výkonný ředitel asociace hudebních festivalů v České republice FESTAS

Mateusz Dobrowolski
(Polsko)
hudební publicista, Polish Radio Centre for Folk Culture

Michał Hajduk
(Polsko)
hudební kurátor, Institutu Adama Mickiewicze

Michal Thomes
(Česko)
Rock for People, Ameba Production, FESTAS

Mirosław Samosiuk
(Polsko)
ředitel Mezinárodního festivalu Czeremcha mnoha kultur a národů

Ondřej Bezr
(Česko)
hudební publicista, dramaturg festivalu Blues Alive

Pavla Slívová
(Česko)
hlavní booker festivalu Colours of Ostrava

Petr Blažek
(Česko)
zakladatel a majitel agentury 420 Production

Radek Pavlovič
(Česko)
SoundCzech, PR a marketing

Jitka Miková
(Česko)
manažerka uměleckého plánování festivalů JazzFestBrno a Struny podzimu

Lukáš Stara
(Česko)
provozovatel klubu Fléda a člen asociace BACH

Gabriela Stašová
(Česko)
Muzikoložka, hudební publicistka

Tomáš Fiala
(Česko)
pořadatel a dramaturg festivalu Brutal Assault

Barbara Wrońska
(Polsko)
Katowice City of Gardens, specialistka na webové stránky a sociální média

Honza Vedral
(Česko)
šéfredaktor hudebního časopisu Headliner

Ella Csarnó
(Maďarsko)
PR manažerka Hangvető

Monika Horsáková
(Česko)
dokumentaristka, publicistka, dramaturgyně

V minulých letech se konference a festivalu zůčastnili tito odborníci:

Aichinger Jo (Rakousko)

Andrews Derek (Kanada) >>>

Antipova Daryana (Rusko) >>>

Appel Véronique (Francie)

Bajakian Aram (USA) >>>

Barczyński Wojciech (Polsko)

Barnes Jordan (Velká Británie) >>>

Bartošová Zuzana (Slovensko) >>>

BaoBao Chen (Tchaj-wan) >>>

Beanland Christopher (Velká Británie) >>>

Bednarz Thorsten (Německo) >>>

Belopeta Oliver (Makedonie)

Benigar Bogdan (Slovinsko)

Bensignor François (Francie)

Bhattacharya Amitava (Indie) >>>

Bhatia Divya (Indie) >>>

Bjørkum Hilde (Norsko) >>>

Blažek Petr (Česká republika)

Bogner Birgit (Německo) >>>

Borysiak Kuba (Polsko)

Bouwens Roger (Belgie)

Brown Daniel (Francie) >>>

Broughton Simon (Velká Británie) >>>

Casalena Valentina (Itálie) >>>

Caxaj Alfredo (Kanada) >>>

Cimfe Milan (Česká republika) >>>

Cole Tim (Austrálie) >>>

Corzani Valerio (Itálie)

Cremaschi Piero (Itálie) >>>

Cronshaw Andrew (Velká Británie) >>>

Crooijmans Charlie (Nizozemsko)

Čerevka Alexander (Slovensko) >>>

Čtveráčková Marie (Česká republika) >>>

De Rosa Ciro (Itálie) >>>

Del Favero Andrea (Itálie) >>>

Den Boesterd Arnulf (Nizozemsko) >>>

Diop Nicolas (Senegal) >>>

Djordjević Bojan (Srbsko) >>>

Dobosz Marta (Polsko)

Dobrowolski Mateusz (Polsko)

Doležalová Barbora (Česká republika) >>>

Domany Tatjana (Rakousko)

Dorůžka Petr (Česká republika) >>>

Dubinsky Eleanor (USA) >>>

Duckworth Tony (Velká Británie) >>>

Duran Ivan (Belize) >>>

Duran Lucy (Velká Británie) >>>

Eckman Chris (USA/Slovinsko) >>>

Ellinghaus Birgit (Německo) >>>

Emmerson Simon (Velká Británie) >>>

Estrada Cristina (Španělsko) >>>

Fina Cristina (Itálie) >>>

Friedrich Grit (Německo)

Froese Sabine (Německo) >>>

Frost Jo (Velká Británie) >>>

Fuxová Patricie (Česká republika) >>>

Gomez François-Xavier (Francie)

Gregor Róbert (Slovensko) >>>

Grob Wolfgang (Rakousko)

Grombíř Tomáš (Česká republika) >>>

Grygarová Jana (Česká republika)

Guschelbauer Peter (Rakousko) >>>

Hajduk Michał (Polsko)

Heimann Sonja (Nizozemsko)

Herma Mariusz (Polsko)

Hinteregger Helge (Rakousko) >>>

Hlavenková Beata (Česká republika) >>>

Holdsworth Roger (Austrálie) >>>

Hobbs Nick (Turecko)

Holušová Zlata (Česká republika) >>>

Horváth Tamás (Maďarsko/Srbsko) >>>

Hosp Albert (Rakousko) >>>

Hradilová Petra (Česká republika)

Hunt Ken (Velká Británie)

Huuskonen Minna (Finsko) >>>

Huttunen Riitta (Finsko) >>>

Cheikh Lô (Senegal) >>>

Ibáñez David (Španělsko) >>>

Jiménez Javier (Španělsko) >>>

Jonášová Iva (Česká republika) >>>

Jones David (Velká Británie)

Jones Keith (USA)

Jun-Lin Yeoh (Malaysia) >>>

Jung Hun Lee (Jižní Korea) >>>

Kahan Yvonne (Izrael) >>>

Kajzer Andraž (Slovinsko) >>>

Kałębasiak Łukasz (Polsko) >>>

Kamińska Tamara (Polsko) >>>

Karlík Pavel (Česká republika) >>>

Karlíková Kalandrová Karolína (Česká republika) >>>

Karniel Gil (Izrael) >>>

Kašparová Žofie (Česká republika) >>>

Kazandjiev Yasen (Bulharsko) >>>

Klammer Otmar (Rakousko) >>>

Klopottek Willi (Lucembursko) >>>

Kušnierik Juraj (Slovensko)

Laab Martina (Rakousko) >>>

Laarakker Josine (Nizozemsko)

Lelkes András (Maďarsko) >>>

Lenz Dubi (Izrael) >>>

Lesa Radek (Česká republika) >>>

Liber Endre (Maďarsko) >>>

Lokšenincová Jana alias Shina Longital (Slovensko)

Maas Ton (Nizozemsko)

Mandelson Ben (Velká Británie) >>>

Markakis Giorgos (Řecko) >>>

Markowska Martyna (Polsko) >>>

Mašátová Anna (Česká republika) >>>

Mead Steve (Velká Británie) >>>

Moldavskaya Olya (Velká Británie) >>>

Moravčík Jiří (Česká republika) >>>

Morávková Lenka (Česká republika) >>>

Moś Aleksander (Polsko) >>>

Muchow Jan P. (Česká republika) >>>

Müllerová Magdalena (Česká republika) >>>

Náray Márton (Česká republika) >>>

Neuwerth Tomáš (Česká republika) >>>

Niang Matar (Senegal) >>>

Noga Martin (Slovensko) >>>

Ondrusova Susi (Rakousko)

Ostrouchov Petr (Česká republika) >>>

Ostřanská Dagmar (Česká republika)

Ostřanský Josef (Česká republika)

Paduch Michał (Polsko) >>>

Pařízek Michal (Česká republika) >>>

Pérez Braulio (Kanárské ostrovy) >>>

Petneki Ábel (Maďarsko) >>>

Petropoulos Alexandra (Velká Británie) >>>

Pommier Marina (Maďarsko) >>>

Potančok Vladimír (Slovensko) >>>

Pryor Tom (USA)

Qaddouri Furat (Spojené arabské emiráty/Irák) >>>

Rehák Oliver (Slovensko)

Rei Luís (Portugalsko) >>>

Rijven Stan (Nizozemsko)

Rossius Miriam (Německo) >>>

Rouvio Gil (Izrael)

Sadak Sami (Francie)

Santos Miguel (Velká Británie) >>>

Seligman Gerald (USA) >>>

Semba Christine (Francie/Německo) >>>

Shapiro Michal (USA)

Schebrak Sabina (Rakousko)

Schmidt Michal (Česká republika) >>>

Sneum Jan (Dánsko)

Spilka Vilém (Česká republika) >>>

Springer Bastiaan (Nizozemsko) >>>

Strajn Oskar (Nizozemsko/Slovinsko) >>>

Szajkowski Maciej (Polsko)

Szastak Dagmara (Polsko) >>>

Szép Fruzsina (Německo) >>>

Szerda Zsófia (Srbsko) >>>

Szota Bożena (Polsko)

Szubrycht Jarek (Polsko) >>>

Štěpanovský Martin (Česká republika) >>>

Taubkin Benjamin (Brazílie)

Tesař Milan (Česká republika) >>>

Theurer Johannes (Německo)

Thurgood Pat (Austrálie)

Tomatis Jacopo (Itálie) >>>

Topol Jiří (Česká republika) >>>

Tvrdý Martin aka Bonus (Česká republika) >>>

Tzigane Araceli (Španělsko) >>>

Ulehla Julia (USA) >>>

Uretšlégr Pavel (Česká republika) >>>

Jordi Urpi (Španělsko)

Vazana Noam (Izrael) >>>

Vázquez Juan Antonio (Španělsko) >>>

Van Berkel Frank (Nizozemsko) >>>

Van Rompaey Peter (Belgie)

Vij Dhari (Německo) >>>

Vlčková Jarmila (Slovensko) >>>

Vujinović Dejan (Srbsko) >>>

Walter Alexander (Německo) >>>

Weiss Barak (Izrael) >>>

Weyer Balázs (Maďarsko) >>>

Whytock Lisa (Skotsko) >>>

Wilde Steffen (Německo) >>>

Wilke Katrin (Německo)

Willems Zjakki (Belgie) >>>

Wilson Paul (Kanada)

Winkel Danel (Německo)

Wood Nigel (Irsko) >>>

Yatchokeu Luc (Kamerun)

Zaczkowski Piotr (Polsko)

Zajacová Záborská Ľubica (Slovensko) >>>

Zápotocký Jen (Česká republika) >>>

Zima Stanislav (Česká republika)

Zubčević Edin (Bosna and Hercegovina) >>>