ODBORNÍCI NA CZECH MUSIC CROSSROADS 2022

Christine Semba
(Francie/Německo)
Leader WOMEX Special Projects a WOMEX Academy

Marieke Meischke
(Nizozemí)
Projektová manažerka a programová vedoucí festivalu So What’s Next?

Rosa Galbany
(Španělsko)
Leader internacionalizačního týmu Taller de Músics

Diego Pablos Salazar
(Španělsko)
Zakladatel About Music, promotér

Hadas Vanunu
(Izrael)
Producentka a umělecká ředitelka ISRAEL music showcase festival
a Jerusalem International Jazz festival

Mohamed Ben Said
(Tunis)
Pořadatel kulturních eventů, booking agent a hudební manažer

Laura Camacho Salgado
(Norsko)
Koordinátorka festivalu Oslo World

Tom Besford
(Velká Británie)
Výkonný ředitel English Folk Expo

Milan Simas
(Kanada)
Muzikolog, manager M for Montreal a Mundial Montreal

Greg Connan
(Francie)
Hudební manager v Dérapage Prod

Manon Fouquet
(Francie)
Producentka and programová vedoucí festivalů

Ben Ling
(Francie)
International Project Manager v Centre national de la musique

Sarah Doignon
(Francie)
Kulturní atašé a zástupkyně ředitele Francouzského institutu v Praze

François Bloque
(Francie)
Hudební manažer

Rémi Politi
(Francie)
Booking Agent v Accords Croisés

Frédéric Le Floch
(Francie)
Zakladatel a manager L’Usinerie Production

Xavier Collin
(Francie)
Manager vydavatelských společností

Leila Chaibeddra
(Francie)
Rozhlasová a programová manažerka v Tartine Production

Sarah Karlikow
(Francie)
Umělecká poradkyně v Spectacle Vivant en Bretagne

Joe Daventry
(Francie)
Zakladatel Swap Music a booking agent

Jacques-Antoine Pinel
(Francie)
Production manager ve společnosti Naïade Productions

Nolwenn Chaslot
(Francie)
Koordinátorka Bretagne(s) World Sounds

Cristian Vera
(Francie)
Booking agent v Dérapage Prod

Alice J. Y. Park
(Jižní Korea)
Manažerka kapely SINNOI, Chef manažer programu Jarasum Jazz Festivalu

Victor M. K. Kye
(Jižní Korea)
Producent kapely SINNOI, ředitel Jarasum Jazz Festivalu

Sungchun Lee
(Jižní Korea)
Generální tajemník korejských festivalů,
producent v SOUNDPUZZLE

Tomek Bysiewicz
(Polsko)
Člen správní rady Cracow Music Scene Foundation

Jakub Talarczyk
(Polsko)
Spolupořadatel festivalů, event manager

Martyna van Nieuwland
(Polsko)
Umělecká ředitelka Katowice JazzArt Festival a World Music Festival Sound Gardens

Vladimír Potančok
(Slovensko)
Moderátor a spolupracovník slovenských festivalů

Martin Noga
(Slovensko)
Promotér, organizátor koncertů a hudebník, ředitel festivalu Hudba sveta Žilina a World Music from Slovakia

Marián Pavúk
(Slovensko)
Zakladatel nejstaršího slovenského klubu, organizátor festivalů

Róbert Gregor
(Slovensko)
Šéfredaktor New Model Radia, majitel Gregor Agency

Saša Pastorková
(Slovensko)
Zakladatelka Spectaculum production

Jiří Pilip
(Česko)
ministerský rada, Ministerstvo kultury ČR

Michal Schmidt
(Česko)
Dramaturg festivalu Folkové prázdniny

Márton Náray
(Česko)
Ředitel SoundCzech

Vilém Spílka
(Česko)
Hudebník, zakladatel a umělecký ředitel hudebního festivalu JAZZFESTBRNO

Petr Dorůžka
(Česko)
Mezinárodně uznávaný odborník na world music

Petra Ludvíková
(Česko)
Projektová manažerka Paláce Akropolis

Milan Tesař
(Česko)
Hudební publicista a redaktor v rádiu Proglas, předseda poroty WMCE

Barbora Bukovinská
(Česko)
Projektová manažerka pro oblast živého umění ve Francouzském institutu v Praze

 
 
 

V MINULÝCH LETECH SE KONFERENCE A FESTIVALU ZÚČASTNILI TITO ODBORNÍCI:

 
 

Heimann Sonja (Nizozemsko)

Herma Mariusz (Polsko)

Hinteregger Helge (Rakousko) >>>

Hlavenková Beata (Česká republika) >>>

Holdsworth Roger (Austrálie) >>>

Hobbs Nick (Turecko)

Holušová Zlata (Česká republika) >>>

Horváth Tamás (Maďarsko/Srbsko) >>>

Hosp Albert (Rakousko) >>>

Hradilová Petra (Česká republika)

Hunt Ken (Velká Británie)

Huuskonen Minna (Finsko) >>>

Huttunen Riitta (Finsko) >>>

Cheikh Lô (Senegal) >>>

Ibáñez David (Španělsko) >>>

Jiménez Javier (Španělsko) >>>

Jonášová Iva (Česká republika) >>>

Jones David (Velká Británie)

Jones Keith (USA)

Jun-Lin Yeoh (Malaysia) >>>

Jung Hun Lee (Jižní Korea) >>>

Kahan Yvonne (Izrael) >>>

Kajzer Andraž (Slovinsko) >>>

Kałębasiak Łukasz (Polsko) >>>

Kamińska Tamara (Polsko) >>>

Karlík Pavel (Česká republika) >>>

Karlíková Kalandrová Karolína (Česká republika) >>>

Karniel Gil (Izrael) >>>

Kašparová Žofie (Česká republika) >>>

Kazandjiev Yasen (Bulharsko) >>>

Klammer Otmar (Rakousko) >>>

Klopottek Willi (Lucembursko) >>>

Kušnierik Juraj (Slovensko)

Laab Martina (Rakousko) >>>

Laarakker Josine (Nizozemsko)

Lelkes András (Maďarsko) >>>

Lenz Dubi (Izrael) >>>

Lesa Radek (Česká republika) >>>

Liber Endre (Maďarsko) >>>

Lokšenincová Jana alias Shina Longital (Slovensko)

Maas Ton (Nizozemsko)

Mandelson Ben (Velká Británie) >>>

Markakis Giorgos (Řecko) >>>

Markowska Martyna (Polsko) >>>

Mašátová Anna (Česká republika) >>>

Mead Steve (Velká Británie) >>>

Moldavskaya Olya (Velká Británie) >>>

Moravčík Jiří (Česká republika) >>>

Morávková Lenka (Česká republika) >>>

Moś Aleksander (Polsko) >>>

Muchow Jan P. (Česká republika) >>>

Müllerová Magdalena (Česká republika) >>>

Náray Márton (Česká republika) >>>

Neuwerth Tomáš (Česká republika) >>>

Niang Matar (Senegal) >>>

Noga Martin (Slovensko) >>>

Ondrusova Susi (Rakousko)

Ostrouchov Petr (Česká republika) >>>

Ostřanská Dagmar (Česká republika)

Ostřanský Josef (Česká republika)

Paduch Michał (Polsko) >>>

Pařízek Michal (Česká republika) >>>

Pérez Braulio (Kanárské ostrovy) >>>

Aichinger Jo (Rakousko)

Andrews Derek (Kanada) >>>

Antipova Daryana (Rusko) >>>

Appel Véronique (Francie)

Bajakian Aram (USA) >>>

Barczyński Wojciech (Polsko)

Barnes Jordan (Velká Británie) >>>

Bartošová Zuzana (Slovensko) >>>

BaoBao Chen (Tchaj-wan) >>>

Beanland Christopher (Velká Británie) >>>

Bednarz Thorsten (Německo) >>>

Belopeta Oliver (Makedonie)

Benigar Bogdan (Slovinsko)

Bensignor François (Francie)

Bhattacharya Amitava (Indie) >>>

Bhatia Divya (Indie) >>>

Bjørkum Hilde (Norsko) >>>

Blažek Petr (Česká republika)

Bogner Birgit (Německo) >>>

Borysiak Kuba (Polsko)

Bouwens Roger (Belgie)

Brown Daniel (Francie) >>>

Broughton Simon (Velká Británie) >>>

Casalena Valentina (Itálie) >>>

Caxaj Alfredo (Kanada) >>>

Cimfe Milan (Česká republika) >>>

Cole Tim (Austrálie) >>>

Corzani Valerio (Itálie)

Cremaschi Piero (Itálie) >>>

Cronshaw Andrew (Velká Británie) >>>

Crooijmans Charlie (Nizozemsko)

Čerevka Alexander (Slovensko) >>>

Čtveráčková Marie (Česká republika) >>>

De Rosa Ciro (Itálie) >>>

Del Favero Andrea (Itálie) >>>

Den Boesterd Arnulf (Nizozemsko) >>>

Diop Nicolas (Senegal) >>>

Djordjević Bojan (Srbsko) >>>

Dobosz Marta (Polsko)

Dobrowolski Mateusz (Polsko)

Doležalová Barbora (Česká republika) >>>

Domany Tatjana (Rakousko)

Dorůžka Petr (Česká republika) >>>

Dubinsky Eleanor (USA) >>>

Duckworth Tony (Velká Británie) >>>

Duran Ivan (Belize) >>>

Duran Lucy (Velká Británie) >>>

Eckman Chris (USA/Slovinsko) >>>

Ellinghaus Birgit (Německo) >>>

Emmerson Simon (Velká Británie) >>>

Estrada Cristina (Španělsko) >>>

Fina Cristina (Itálie) >>>

Friedrich Grit (Německo)

Froese Sabine (Německo) >>>

Frost Jo (Velká Británie) >>>

Fuxová Patricie (Česká republika) >>>

Gomez François-Xavier (Francie)

Gregor Róbert (Slovensko) >>>

Grob Wolfgang (Rakousko)

Grombíř Tomáš (Česká republika) >>>

Grygarová Jana (Česká republika)

Guschelbauer Peter (Rakousko) >>>

Hajduk Michał (Polsko)

Petneki Ábel (Maďarsko) >>>

Petropoulos Alexandra (Velká Británie) >>>

Pommier Marina (Maďarsko) >>>

Potančok Vladimír (Slovensko) >>>

Pryor Tom (USA)

Qaddouri Furat (Spojené arabské emiráty/Irák) >>>

Rehák Oliver (Slovensko)

Rei Luís (Portugalsko) >>>

Rijven Stan (Nizozemsko)

Rossius Miriam (Německo) >>>

Rouvio Gil (Izrael)

Sadak Sami (Francie)

Santos Miguel (Velká Británie) >>>

Seligman Gerald (USA) >>>

Semba Christine (Francie/Německo) >>>

Shapiro Michal (USA)

Schebrak Sabina (Rakousko)

Schmidt Michal (Česká republika) >>>

Sneum Jan (Dánsko)

Spilka Vilém (Česká republika) >>>

Springer Bastiaan (Nizozemsko) >>>

Strajn Oskar (Nizozemsko/Slovinsko) >>>

Szajkowski Maciej (Polsko)

Szastak Dagmara (Polsko) >>>

Szép Fruzsina (Německo) >>>

Szerda Zsófia (Srbsko) >>>

Szota Bożena (Polsko)

Szubrycht Jarek (Polsko) >>>

Štěpanovský Martin (Česká republika) >>>

Taubkin Benjamin (Brazílie)

Tesař Milan (Česká republika) >>>

Theurer Johannes (Německo)

Thurgood Pat (Austrálie)

Tomatis Jacopo (Itálie) >>>

Topol Jiří (Česká republika) >>>

Tvrdý Martin aka Bonus (Česká republika) >>>

Tzigane Araceli (Španělsko) >>>

Ulehla Julia (USA) >>>

Uretšlégr Pavel (Česká republika) >>>

Jordi Urpi (Španělsko)

Vazana Noam (Izrael) >>>

Vázquez Juan Antonio (Španělsko) >>>

Van Berkel Frank (Nizozemsko) >>>

Van Rompaey Peter (Belgie)

Vij Dhari (Německo) >>>

Vlčková Jarmila (Slovensko) >>>

Vujinović Dejan (Srbsko) >>>

Walter Alexander (Německo) >>>

Weiss Barak (Izrael) >>>

Weyer Balázs (Maďarsko) >>>

Whytock Lisa (Skotsko) >>>

Wilde Steffen (Německo) >>>

Wilke Katrin (Německo)

Willems Zjakki (Belgie) >>>

Wilson Paul (Kanada)

Winkel Danel (Německo)

Wood Nigel (Irsko) >>>

Yatchokeu Luc (Kamerun)

Zaczkowski Piotr (Polsko)

Zajacová Záborská Ľubica (Slovensko) >>>

Zápotocký Jen (Česká republika) >>>

Zima Stanislav (Česká republika)

Zubčević Edin (Bosna and Hercegovina) >>>