DEN PRVNÍ

Horní sál
20.00–21.00 Radek Baborák & Orquestrina

Dolní sál
17.30–18.00 Orkiestra św. Mikołaja (PL)
19.00–19.30 Hrubá hudba (CZ)

DEN DRUHÝ

Horní sál
19.00–19.30 Beata Hlavenková a Kapela Snů (CZ)
20.30–21.00 Tomáš Kočko & Orchestr (CZ)
22.00–22.30 Clarinet Factory (CZ)

Dolní sál

19.45–20.15 Ľudová hudba Pokošovci (SK)
21.15–21.45 Ciśnienie (PL)

DEN TŘETÍ

Horní sál
19.00–19.30 Hrdza (SK)
20.30–21.00 Resina (PL)
22.15–23.15 Bratři Orffové (CZ)

Dolní sál

19.45–20.15 Barbora Botošová & friends (SK)
21.15 –21.45 Omnion (CZ)

UMĚLCI

Bratři Orffové
(Česká republika)
>>>

Clarinet Factory
(Česká republika)
>>>

Radek Baborák & Orquestrina
(Česká republika)
>>>

Tomáš Kočko & Orchestr
(Česká republika)
>>>

Omnion
(Česká republika)
>>>

Hrubá hudba
(Česká republika)
>>>

Hrdza
(Slovensko)
>>>

V minulých letech na festivalu vystoupili tito umělci:

13th Dimension (Česká republika/Švédsko/Finsko) >>>

AMC trio & Ľudová hudba Stana Baláža (Slovensko) >>>

Babra (Maďarsko) >>>

Bajkó Zenekar (Maďarsko) >>>

Balkansambel (Slovensko) >>>

Banda (SK)

Banda Nella Nebbia (Polsko) >>>

Bára Zmeková (Česká republika) >>>

Bashavel (Slovensko) >>>

BraAgas (Česká republika) >>>

Beata Bocek (Česká republika)

Beata Hlavenková (Česká republika)

Bezobratři (Česká republika)

Buda Folk Band (Maďarsko) >>>

Capre (Slovensko) >>>

Čači Vorba (Polsko) >>>

Cimbaliband (Maďarsko) >>>

Clarinet Factory (Česká republika)

Csángálló (Maďarsko) >>>

Čankišou (Česká republika)

Dálava (USA/Kanada) >>>

Dalinda (Maďarsko) >>>

David Dorůžka Trio (Česká republika) >>>

Dinovski–Schuberth (Rakousko) >>>

DVA (Česká republika)

Enyedi Ágnes (Maďarsko) >>>

 

Enikő Szabó a orchestr (Maďarsko) >>>

Fifidroki (Polsko) >>>

Gooral (Polsko)

hipiersonIK (Polsko)

HLASkontraBAS (Česká republika) >>>

Chwila Nieuwagi (Polsko) >>>

Ida Kellarová & Jazz Famelija (Česká republika)

Invisible World Q (Česká repulika) >>>

Jitka Šuranská Trio (Česká republika) >>>

Kalle (Česká republika)

Kapela Fedaków (Polsko) >>>

KarpaTon (Slovensko) >>>

Katarína Máliková & Ansámbel (Slovensko) >>>

Kittchen (Česká republika)

Korjen (Česká republika) >>>

Krzikopa (Polsko) >>>

Kuczeryki (Polsko) >>>

Ladě (Česká republika)

Lautari (Polsko) >>>

Lenka Dusilová – sólo (Česká republika) >>>

Ľubomír Gašpar Cimbal Project (Slovensko) >>>

Ľudové mladistvá (Slovensko) >>>

Marta Töpferová & Tomáš Liška – Milokraj (Česká republika)

Meshi-Guessous Majda Mária (Maďarsko) >>>

Miriam Kaiser Trio (Slovensko) >>>

 

Mojše Band (Slovensko) >>>

Muff (Česká republika)

Musica Folklorica (Česká republika)

Nylon Jail (Česká republika)

Ochepovsky Project (Česká republika) >>>

Pengetős Trió (Maďarsko) >>>

Ponk (Česká republika) >>>

Psio Crew (Polsko) >>>

QFERAU + ZORA (Polsko)

Rêve Général (Česká republika / Francie) >>>

Romengo (Maďarsko) >>>

Rusín Čendeš Orchestra (Slovensko) >>>

Skład Niearchaiczny (Polsko) >>>

Talent Transport (Slovensko)

Tara Fuki (Česká republika)

Tázló (Maďarsko) >>>

Tellemarkk (Česká republika) >>>

Trojka Zuzany Homolovej (Slovensko) >>>

Vertigo (Česká republika)

Vołosi (Polsko) >>>

Vložte kočku (Česká republika)

Vrelo (Srbsko) >>>

Walter Schnitzelsson (Slovensko)

WoWaKin (Polsko) >>>

Zabelov Group (Česká republika) >>>